In-game advertising tegen dronkenschap

Gepubliceerd op donderdag 27 december, 2007 | Redactie

in-game advertising scotlandIn-game Postbus 51 campagnes, dit moet de Schotse regering hebben gedacht toen ze hun campagnebudget gingen verdelen. Ze hebben namelijk voor 20.000 euro in-game ads ingekocht voor een drietal XBOX 360 games: Need for Speed: Carbon, Project Gotham Racing 4 & Pro Evolution Soccer 2008.

Persoonlijk denk ik dat vooral de eerste twee titels goed aansluiten bij de boodschap die ze verkondigen: “niet rijden onder invloed” . Als deze proef succesvol is willen ze een brede range aan veiligheidsboodschappen gaan plaatsen in games.

De minister van verkeer Stewart Stevenson ziet het als een unieke kans om “anti rijden onder invloed” spotjes te vertonen aan publiek.

Uitleg over het gebruik van deze icons   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Abonneer je op de RSS-feed van deze site Plaats dit bericht op Twitter

« Vorig Artikel Volgende artikel »

Reageren