Pro Evolution Soccer behoudt met meer dan zeven miljoen verkochte exemplaren de positie als best verkochte serie voor Konami. Konami Digital Entertainment GmbH heeft de resultaten aangekondigd die gelden voor het derde kwartaal van het fiscale jaar, eindigd op 31 maart 2009.
De netto-inkomsten en de bedrijfsopbrengst voor negen maanden, eindigend op 31 december 2008, bedroegen € 234,011 miljoen (105,1% van de netto-omzet van vorig jaar – is ongeveer twee miljard euro) en € 34,712 miljoen (125,7% van dezelfde periode ten opzichte van vorig jaar – is ongeveer 300 miljoen euro). Zowel de netto-inkomsten als de bedrijfsopbrengsten zijn aanzienlijk verhoogt.
Het Konami Digital Entertainment aspect, verantwoordelijk voor de computer- en videogames, boekten ook positieve resultaten. De totale verkoop van alle producten overschreden 22,35 miljoen stuks wereldwijd. De belangrijkste titels hiervan zijn Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots en Konami’s football franchise, bekend als Pro Evolution Soccer in Europa. De totale verkoop van de serie Metal Gear Solid bedroeg 4,5 miljoen stuks en in dezelfde periode zijn er meer dan 7,41 miljoen games verkocht van de Konami voetbal titels.