Bloedgroepen Game industrie & Reclamewereld zijn moeilijk te verenigen

Gepubliceerd op donderdag 2 juli, 2009 | Redactie

Via AmsterdamInc.

Opvallend filmpje waarin de pijnlijke verhoudingen die er dus nog volop zijn worden blootgelegd tussen de games industrie en de reclamewereld.

Conclusie Victor Knaap: Games moeten gewoon beter, betere content, betere looks en ze moeten (belangrijk) ook leuk zijn om te spelen!

Uitleg over het gebruik van deze icons   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Abonneer je op de RSS-feed van deze site Plaats dit bericht op Twitter

« Vorig Artikel Volgende artikel »

1 Reactie op “Bloedgroepen Game industrie & Reclamewereld zijn moeilijk te verenigen”

  1. Samabuzar Eftegarie

    donderdag 2 juli, 2009 om 13:35

    Dankzij de koppigheid van beide partijen is het kennelijk niet gelukt tot inzicht te komen, dat gaming & advertising weldegelijk heel veel raakvlakken met elkaar hebben.

    Juist in de doorsnede van deze twee werelden, ligt de POTENTIE klaar om bestaande markten op een nieuwe manieren te prikkelen.

    Beide partijen ontbreekt het slechts de visie. Die visie hebben deze heren van de gameindustrie, en de reclameindusrie niet. Deze visie kun je alleen hebben als je de BEIDE talen vloeiend spreekt…

    Samabuzar Eftegarie
    advertising & branding guru (tijdens kantooruren)
    gameplay architect & lanparty host (binnen en buiten kantooruren)

    Samabuzar Eftegarie en GĂ©raldo van Lusteren adviseren midden tot grote gamebedrijven (vooral buiten NL) tijdens de concept ontwikkeling fase, bedenken scenario’s en tekenen storyboards waarin de speelbaarheid van een game versterkt wordt door de toevoeging van merkkeuzes, en openen nieuwe poorten voor financiering van de game, en brengen daarmee de ontwikkeling van het spel tot een verder stadium. CELLULAR. 0031(0)6 19 43 43 74 PHONE. 0222 712 450

    !voorwaarde van deze posting is dat het volledig geplaats wordt!

Reageren