Vandaag te lezen op Emerce: Double Fusion en de Spill Group gaan samenwerken. Het betreft hier een deal voor de “around-game advertising” afdeling van Double Fusion. Ze gaan advertenties vertonen rondom de games die te vinden zijn in de portals van Spill Group.
Double Fusion laat hiermee duidelijk zien dat ze hun dienstverlening aan het verbreden zijn. Een tijd geleden profileerden ze zich voornamelijk als specialist op het gebied van in-game advertising. Met deze nieuwe samenwerking breiden ze hun netwerk uit op het gebied van “around-game advertising”.
Ik neem aan dat een nieuwe advergaming partner ook op korte termijn zal verschijnen.
Commentaar van de Spill Group:
“De komende maanden zullen de bedrijven onderzoeken welk soort advertenties op welke posities in en rondom de spellen worden geplaatst. Spill-strateeg Reinout te Brake stelt voorop dat de spelreclame niet ten koste mag gaan den gebruiksvriendelijkheid van het spel, maar tevens aan minimum advertentietarieven moet voldoen.
De reclametechnologie en het verkoopteam van Double Fusion ontplooien hun activiteiten rondom de Spill-portalen GamesGames.com en GirlsGoGames.com. De uitgever richtte zich afgelopen jaren overwegend op de Europese markt en zoekt nu gestaag toegang tot de VS-markt.”
Aldus het artikel op Emerce.