Redbull games in de maak

Gepubliceerd op zaterdag 16 juni, 2007 | Redactie

Redbull GameZo lees ik op Wired dat Red Bull een samenwerkingsverband is aangegaan met Freestyle Games om een aantal eigen titels te gaan maken. Ze hopen hiermee Burger King’s succes te evenaren die vorig jaar zijn winst met 40 % zag stijgen mede door games.

De twee zijn geen onbekenden van elkaar ze hebben eerder samengewerkt aan een project. Als je een simpel spel verwacht met een groot Red Bull logo erop dan heb je het verkeerd volgens de directeur van Freestyle (Chris Lee). Ze willen geen mini games maken maar met een aantal echte A titels op de proppen komen.

Ik ben erg benieuwd naar de kwaliteit van deze games, in ieder geval mooi om te zien dat steeds meer grote merken serieuze stappen zetten op het gebied van advergaming

Uitleg over het gebruik van deze icons   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Abonneer je op de RSS-feed van deze site Plaats dit bericht op Twitter

« Vorig Artikel Volgende artikel »

Reageren