Grolsch Game: nieuwe iPhone advergame hit

Gepubliceerd op woensdag 4 februari, 2009 | Redactie

grolsch advergameEen nieuwe iPhone advergame bestormt de Apple Store: Grolsch Game. De game staat vandaag op nummer 4 in de top 100 lijst. Een plaats waar je graag wilt staan. Want vanuit de top 100 free apps worden toch de meeste programma’s gedownload.

Alhoewel ik de titel wel heel plat vind “Grolsch Game” ben ik natuurlijk erg benieuwd naar de inhoud van het spel.

De game is in het engels gepubliceerd en ontwikkelt door het bureau Comprendro Aps. Nu is mijn Deens niet wat het geweest is maar zo te zien is het een reclamebureau die als specialisatie o.a. Iphone Games heeft.

Het spel zelf is vrij eenvoudig, het is “air hockey” wat je kunt spelen tegen de iPhone of tegen iemand die naast je zit (two player functie). Erg makkelijk is het niet, de iPhone kan het je nog vrij lastig maken. De game is sterk omdat het een bekend game concept is, nog niet (dat ik weet) te verkrijgen op de iPhone en uiteraard dat hij geheel gratis is.

Grolsch Game

Door de game in het engels te publiceren heb je erg veel wereldwijde publicity. Dit vind ik persoonlijk voor een internationaal merk als Grolsch dan ook sterk. Nog sterker zou zijn als je de taal in-game ook op Nederlands kan zetten.

Daarnaast mis ik nog wel een aantal functionaliteiten in de game zoals het teruggaan naar menu als je eenmaal in-game zit.

Sterk van Grolsch deze game, leuk om te zien dat er nu steeds meer bedrijven wat gaan doen met advergames voor de iphone.

Uitleg over het gebruik van deze icons   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Abonneer je op de RSS-feed van deze site Plaats dit bericht op Twitter

« Vorig Artikel Volgende artikel »

Reageren