Ik ontving in mijn mailbox gisteren een mooi voorbeeld van een advergaming sponsorship (uitleg).
Coca Presents: Gaming as it should be, zo heet de campagne die Coca Cola & EA Games samen zijn gestart. Dit is een mooi voorbeeld waarbij games worden gebruikt om een product te boosten. Coca Cola heeft zelf geen game gemaakt, ze adverteren ook niet in-game (met deze campagne), maar ze geven games weg om aandacht te trekken.
Een game sponsorship dus!
De actiesite stelt de bezoeker een aantal vragen die te maken hebben met de games, als je ze goed hebt beantwoord en kans wil maken op de games dan kun je je gegevens bij hun achterlaten. Het lijkt me dat Coca Cola hun opt-in maillijst met deze actie wat wil vergroten.
Een sponsorship ben ik de laatste tijd niet heel veel meer tegengekomen dus dit lijkt mij zeker noemenswaardig. Hieronder tref je de mail.