Advergame: Apengekte voor Verkade

Gepubliceerd op dinsdag 13 mei, 2008 | Redactie

Advergame VerkadeMediaRijk heeft een nieuwe advergame gelanceerd voor Verkade’s nieuwe koekjes (Dier & Co) in opdracht van Jetix. Mooi om te zien dat een adverteerder in advergames wil stappen maar niet direct naar de ontwikkelaar zelf is toegestapt.

Ze hebben de hele campagne bij Jetix ingekocht waar de game een onderdeel van is. Of er nog meer elementen zijn ingekocht is mij op dit moment nog niet duidelijk.

De game wordt actief door Jetix gepromoot op hun eigen website en TV kanaal.

Jetix promoot de verkade advergame

De game zelf is eenvoudig (wellicht te), zoals aangegeven bij de shell game genieten wat complexere (uitdagende) games mijn voorkeur.

Het postieve is dat je het zo vaak kunt spelen als je maar wilt (zonder opgaaf van persoonsgegevens). Het lijkt een beetje op pinguin meppen. Een spel wat ik destijds bij introductie heb ziek gespeeld.

De game heeft dus wel een hoge verslavingsfactor! Ik ben benieuwd naar de resultaten van deze game. En dan met name naar de doelen die van te voren zijn opgesteld en de resultaten daar tegenover gezet.

Uitleg over het gebruik van deze icons   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Abonneer je op de RSS-feed van deze site Plaats dit bericht op Twitter

« Vorig Artikel Volgende artikel »

1 Reactie op “Advergame: Apengekte voor Verkade”

  1. Advergame wrap up mei 2008 - Game Advertising Weblog - GameAds

    dinsdag 13 mei, 2008 om 13:29

    […] Shell publiceerde een “game” maar het bleek uiteindelijk niet echt een game te zijn. Prima actie maar noem het alleen geen game, want dat is het niet! MediaRijk blijft lekker aan de weg timmeren en lanceerde deze maand een leuke advergame voor verkade. […]

Reageren